Борис Березовський вестиме свій блог в ЖЖ

00:00,
19 Березня 2012
1078

Борис Березовський вестиме свій блог в ЖЖ

00:00,
19 Березня 2012
1078
Борис Березовський вестиме свій блог в ЖЖ
Борис Березовський вестиме блог в ЖЖ, про що він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні о 6:00 ранку опальний російський бізнесмен зробив перший запис у своєму блозі: «Друзья, в дополнение к странице в Фейсбуке я сегодня открываю страницу в ЖЖ. Здесь я буду размещать только собственные работы, интервью и т.п. для их тиражирования через другие СМИ.  Я открываю ЖЖ со статьи о партийном строительстве».

У згаданій статті БАБ традиційно критикує путінський режим та звинувачує Путіна у свідомому знищенні політичного життя в Росії. Також Березовський пише про створення «революційної партії ліберального спрямування».

Борис Березовський завжди був активно присутній в пострадянському  інформаційному просторі. Окрім сторінки у Фейсбуці та новоствореного блогу в ЖЖ, Борис Абрамович також має блог на сайті «Української правди».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
zl-news.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду