Серед україномовних блогів-фіналістів The Bobs – «Репортажист», No.UA, Watcher

00:00,
5 Квітня 2013
1463

Серед україномовних блогів-фіналістів The Bobs – «Репортажист», No.UA, Watcher

00:00,
5 Квітня 2013
1463
Серед україномовних блогів-фіналістів The Bobs – «Репортажист», No.UA, Watcher
На сайті The Bobs триває голосування, під час якого визначаються кращі блоги за версією користувачів. Підтримати можна, зокрема, україномовні блоги. Блоги українською розглядаються на конкурсі вперше.

Проголосувати за україновомні блоги можна тут. На першому за кількість голосів місці (36%) – гумористичний сайт вигаданих новин «Репортажист».

На другому місці із незначним відривом агрегатор українських блогів NO.Uа. На третьому місці блог про інтернет-бізнес і соціальні медіа Watcher (9%).

На четвертому місці (8%) платформа професійної та громадянської журналістики Тексти.Ua. Далі йдуть Блог Олени Білозерської «Знаю, як треба!» (3%) про події, котрі мало висвітлюють газети, журнали і телебачення, блог Юрія Біганського (3%), який пропонує огляд українського медіапростору, а також блог Отара Довженка (1%) – переважно про теми ЗМІ та їхніх взаємин із суспільством.

До фіналістів серед україномовних блогів увійшли також блог Тетяни Монтян (1%), юриста, громдаського активіста і експерта Єврокомісії з питань розробки механізмів урегулювання проблем щодо спільного майна і реформування системи реєстрації майнових прав в Україні, журнал Сергія Руденка (1%), українського журналіста і публіциста, керівника літературного порталу «Буквоїд», а також блог Юрія Позаяка (0%), українського поета і перекладача.

Фіналістів The Bobs-2012 було визначено 3 квітня. З 3 квітня по 7 травня триватиме онлайн-голосування, під час якого буде визначено переможців за версією користувачів. 4-5 травня журі зустрінеться на спільному засіданні у Берліні та обере переможців. 7 травня відбудеться оприлюднення переліку переможців на сайті The BOBs, а 18 червня – церемонія вручення нагород на медіаконференції Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні.

У минулорічному конкурсі The Bobs розглядалися блоги 11-ма мовами. Цього року до нових мов The Bobs додалася українська, а також турецька та хінді.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото:The Bobs.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду