LiveJournal призначив нового директора з розвитку сервісу в Україні

00:00,
25 Вересня 2012
1476

LiveJournal призначив нового директора з розвитку сервісу в Україні

00:00,
25 Вересня 2012
1476
LiveJournal призначив нового директора з розвитку сервісу в Україні
Ним став Ігор Бігдан, повідомляє Digit з посиланням на представників холдингу SUP Media, до структури якого входить блог-платформа ЖЖ.

У SUP Media відзначили, що Ігор Бігдан знає блогосферу, має навички маркетолога, протягом трьох років професійно працює з блогами, а до цього п’ятнадцять років працював програмістом.

Серед завдань Бігдана – розвиток ЖЖ в Україні, популяризація блогерів, локальна аналітика та вся комерційна складова українського сегменту LiveJournal.

За статистикою ЖЖ, щомісячна кількість унікальних користувачів LiveJournal – більше 4 млн.

Ігор Бігдан – популярний блогер. Як стверджують представники LiveJournal, він входить до ТОП-15 блогерів російськомовного сегменту ЖЖ. Свій журнал Бігдан веде з 2005 року.

Офіс в Україні холдинг SUP Media відкрив у серпні 2011 року, у ньому розташовані представництва не лише ЖЖ, але й інших проектів компанії. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ігор Бігдан / ЖЖ ibigdan
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду