Росія витратить більше 1 млрд. рублів на оцифрування теле- і радіопрограм

00:00,
2 Квітня 2012
1274

Росія витратить більше 1 млрд. рублів на оцифрування теле- і радіопрограм

00:00,
2 Квітня 2012
1274
Росія витратить більше 1 млрд. рублів на оцифрування теле- і радіопрограм
1,17 млрд. рублів буде інвестовано у новий проект уряду РФ − створення центрів з обліку, зберігання та оцифрування матеріалів з державного фонду телевізійних і радіопрограм, повідомляє ділове видання «Маркер».

У звʼязку з тим, що матеріали, котрі знаходяться зараз у державному фонді теле- і радіопрограм, руйнуються, створюється фонд для оцифрування записів.

Проектована потужність фонду складатиме 25,6 тис. м2, а обʼєм сховища − 16 Пбайт. Для порівняння, відзначає «Маркер», пошуковик Google сумарно у всьому світі обробляє 24 Пбайт інформації за день.

При цьому, у цифровий формат переводитиметься близько 12,5 тис. годин фондових матеріалів протягом року.

Спеціально для цього планується реконструювати виробничий комплекс «Реутово» у Підмосковʼї та побудувати фонд для зберігання аудіо/відеоматеріалів. Планується, що реконструкцію буде завершено у 2014 році, а будівництво − в 2015-му.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Wikipedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду