YouTube відкриває партнерську програму для всіх бажаючих

00:00,
13 Квітня 2012
1092

YouTube відкриває партнерську програму для всіх бажаючих

00:00,
13 Квітня 2012
1092
YouTube відкриває партнерську програму для всіх бажаючих
Партнерська програма YouTube, яка раніше була відкритою лише для виробників популярного контенту, тепер відкрита для всіх виробників контенту з тих 20 країн, де вона представлена.

Щоб стати партнером YouTube, необхідно відкрити у сервісі відеохостингу акаунт і успішно монетизувати хоча б одне своє відео, пояснює Mashable.

З гайдом щодо успішної монетизації контенту YouTube можна ознайомитися тут.

Резюмувати його можна наступним чином: необхідно створити оригінальний контент і мати всі права на використання своїх відео- та аудіоматеріалів.

Партнерська програма YouTube доступна зараз у Аргентині, Австралії, Бразилії, Канаді, Колумбії, Чехії, Франції, Німеччині, Ірландії, Ізраїлі, Японії, Мексиці, Нідерландах, Новій Зеландії, Польщі, Південній Африці, Іспанії, Швеції, Великобританії та США.

Втім, у старих членів партнерської програми залишатимуться особливі привілеї та пільги, доступ до яких нові члени одразу отримати не зможуть. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду