Спектаклі московських театрів можна будет дивитися на YouTube

00:00,
13 Січня 2012
1253

Спектаклі московських театрів можна будет дивитися на YouTube

00:00,
13 Січня 2012
1253
Спектаклі московських театрів можна будет дивитися на YouTube
На YouTube відкрито канал, на якому демонструватимуться телевізійні версії театральних постановок російських столичних театрів.

Проект створено за ініціативи Департаменту ЗМІ та реклами Москви. Телевізійні версії спектаклів розміщуватимуться на каналі www.youtube.com/user/MoscowTheaters.

Зараз на YouTube вже викладено три спектаклі – «Ревізор» Московського академічного театру імені Володимира Маяковського, «Троянської війни не буде» Московського драматичного театру імені К.С. Станіславсього та «Сон Гафта, переказаний Віктюком» театру «Современник».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MT
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду