YouTube створив інструмент для розмиття облич на відео

00:00,
19 Липня 2012
1410

YouTube створив інструмент для розмиття облич на відео

00:00,
19 Липня 2012
1410
YouTube створив інструмент для розмиття облич на відео
YouTube пишається тим, що стане першим відеохостингом, котрий дозволить накладати на відео ефект розмитого обличчя – для того, щоб зберігти анонімність його учасників.

«У той час, як саме громадяни продовжують відігравати критично важливу роль у розповсюдженні новин, YouTube працює над створенням нових інструментів для того, щоб їм допомогти», – відзначають розробники у YouTube Blog.

Розробники також зауважують, що жоден відеохостинг у світі не має функції розмиття облич.

Новий інструмент дозволить приховати обличчя у всьому відео одним натисканням кнопки Blur All Faces (меню НалаштуванняAdditional Features).

За допомогою попереднього перегляду можна буде побачити, як виглядатиме ваше відео з розмитими обличчями.

Команда YouTube висловила сподівання, що новий функціонал ведіохостингу допоможе людям з усього світу розповсюджувати свої звернення, робити новини, брати участь у акціях протесту, висловлюватися на адресу своєї влади – і при цьому відчувати себе у безпеці.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Timesofap
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду