Інавгурацію Путіна покажуть шість телеканалів

00:00,
4 Травня 2012
894

Інавгурацію Путіна покажуть шість телеканалів

00:00,
4 Травня 2012
894
Інавгурацію Путіна покажуть шість телеканалів
7 травня церемонія інавгурації російського президента висвітлюватиметься телебаченням як ніколи раніше, повідомляє «Коммерсантъ».

«Вперше у новітній історії Росії телебачення у такому об’ємі висвітлює введення на посаду голови держави», − відзначає видання.

«Урочиста церемонія введення на посаду президента Російської Федерації» зазвичай транслюється державними телекомпаніями «Первый канал» і ВГТРК. Іноді трансляцію здійснює також канал «ТВ Центр», який теж має статус державної компанії.

Саме ці три канали транслювали інавгурацію Дмитра Медведєва у 2008 році.

Кількість каналів, які транслюватимуть цьогорічну інавгурацію Володимира Путіна збільшилася вдвічі, чого раніше не було ніколи. Цю церемонію транслюватимуть шість каналів: «Первый», ВГТРК, «ТВ Центр», а також НТВ, «Пятый канал» і «Россия 24».

Крім власне інавгурації головні російські канали транслюватимуть спецпроекти. Так, студію «Первого» відвідають політологи, соціологи та культурні діячі, які аналізуватимуть перспективи майбутнього президентства і підбиватимуть підсумки минулого. Подібний формат висвітлення дня інавгурації російського президента, як зауважує «Коммерсантъ», також є новим.

НТВ у прайм-тайм о 21.20 покаже фільм німецької телекомпанії ARD «Я, Путин. Портрет».

Показ фільму планувався каналом на 2 березня − останній день агітації на виборах − однак за декілька годин до прем’єри з ефіру фільм зняв генеральний директор НТВ Володимир Кулістіков. Своє невдоволення з приводу демонстрації фільму у останній день агітації висловлювали глядачі, відповідне зауваження також зробила Центральна виборча комісія.

Трансляція церемонії інавгурації Володимира Путіна розпочнеться на шести каналах 7 травня о 11.30 і завершиться о 12.30. Подробиці церемонії не розголошуються до 7 травня.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
JournalUfa
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду