Microsoft оновила свій пошуковик Bing

00:00,
11 Травня 2012
1643

Microsoft оновила свій пошуковик Bing

00:00,
11 Травня 2012
1643
Microsoft оновила свій пошуковик Bing
У масштабному оновленні Bing до пошукових результатів додано колонку з ревалентними дописами від друзів у соцмережах, повідомляється на сайті компанії Microsoft.

Інтеграція Bing з соціальними мережами повинна, за задумом Microsoft, стати конкурентною перевагою пошуковика відносно Google.

Пошукові результати у оновленому Bing розділено на три блоки. У першому відображаються власне результати пошуку, в другому – додаткова інформація, наприклад, розташування об’єкта на карті. Третій блок виділено сірим кольором, у ньому відображаються дописи друзів користувача у соціальних мережах.

Наприклад, за пошуковим запитом мережі ресторанів міста у сірому «соцмедіа» блоці відображатимуться останні обговорення друзями ресторанів, кафе, барів і т.п.

При цьому, як відзначає Microsoft, самі пошукові результати стали більш ревалентними, що допоможе користувачам швидше знаходити конкретну інформацію.

«Коли люди шукають щось в інтернеті, вони хочуть знайти саме те, що  їм потрібно, і знайти швидко. Але результати лише одного з чотирьох пошуків задовольняють користувачів з першого разу», – пояснює компанія роботу над поліпшенням ревалентності видачі Bing.

Доступ до оновленого Bing користувачі отримуватимуть поступово, у США він з’явиться вже на початку червня.

Microsoft не уточнює, коли новий функціонал буде доступний у пострадянських країнах, зокрема в Україні.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Bing.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду