Microsoft забезпечуватиме «право на забуття» у пошуковику Bing

00:00,
18 Липня 2014
961

Microsoft забезпечуватиме «право на забуття» у пошуковику Bing

00:00,
18 Липня 2014
961
Microsoft забезпечуватиме «право на забуття» у пошуковику Bing
Європейці, які хочуть видалити свої імена із пошукових результатів, можуть скористатися такою можливістю у пошуковику Bing, пише mashable.com.

Microsoft почала приймати від інтернет-користувачів запити на «забуття» у пошуковику Bing. Такий крок компанія зробила більш, ніж через місяць після Google.

Онлайн-форма Microsoft, яку слід заповнити, аби домогтися видалення інформації із пошукових результатів, більш розлога, ніж у Google. Крім перевірки особи та громадянства ЄС, в осіб запитують, чи є вони публічними фігурами, чи відіграють лідерську роль у їхніх спільнотах або ж збираються її отримати. Йдеться про посади поліцейських, вчителів, лікарів, представників духовенства.

Як зазначає Mashable, Microsoft, скоріш за все, вимагає додаткову інформацію, аби розохотити користувачів від зловживання цією системою. Google, наприклад, після появи відповідної онлайн-форми у травні був відразу завалений запитами на видалення інформації. Нещодавно повідомлялося, що компанія отримала понад 250 тисяч таких прохань. Кожне з них треба розглядати індивідуально.

Google при цьому активно критикують за те, що він видаляє запитувану скаржниками інформацію лише із європейської версії свого пошуковика. Натомість на google.com вона залишається. Поки незрозуміло, чи Microsoft обере такий самий підхід. Однак компанія підтвердила виданню The Wall Street Journal, що планує обговорити імплементацію норми про «право на забуття» під час зустрічі із європейськими регуляторами з питань приватності. На цю нараду були також запрошені Google таYahoo, та поки що невідомо, чи вони її відвідають.

У травні Суд ЄС ухвалив рішення, згідно з яким користувачам інтернету треба забезпечити право «бути забутим». Тобто інтернет-компанії повинні на прохання особи видаляти небажану застарілу інформацію про неї. Google раніше висловився, що розцінює надання такої можливості користувачам як цензуру.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
bing.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду