Condé Nast планує запустити Wired у Росії

00:00,
5 Червня 2012
822

Condé Nast планує запустити Wired у Росії

00:00,
5 Червня 2012
822
Condé Nast планує запустити Wired у Росії
Якщо fashion-біблія це Vogue, IT-біблія це Wired – президент видавничого дому Condé Nast Карина Добротворська розповіла «Маркеру» про плани щодо запуску Wired Russia.

«Проте я не до кінця впевнена, що аудиторія, на яку розрахований Wired, взагалі читатиме друковану версію  можливо, варто обмежитися запуском у мережі. При цьому будь-який інтернет-проект поки що для видавничих будинків набагато менш прибутковий, аніж друкований», – розповідає Добротворська про ідею запуску Wired у Росії.

Президент Condé Nast відзначила, що хотіла б додати Wired більше реклами. «Проте тут потрібно бути більш обережним, для багатьох читачів Wired – це ікона, і вони дбайливо ставляться до чистоти формули».

До власне запуску такого масштабного проекту Condé Nast, незважаючи на любов до стартапів, ставиться відповідально. Можливі терміни, озвучені Добротворською – кінець 2013, або початок 2014 року.

На думку Добротворської, глянцеві видання мають величезний потенціал на російському ринку. «Зараз журнали змагаються не за читача,а за рекламодавця. І за нього дійсно доводиться змагатися. Проте, якщо порівнювати з Європою та Америкою, то журнальний ринок, звісно, не є насиченим. І передусім – тому, що поки що у нас немає середнього класу», – резюмує вона.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Gizmodo
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду