Microsoft вперше в історії зазнає збитків

00:00,
24 Липня 2012
879

Microsoft вперше в історії зазнає збитків

00:00,
24 Липня 2012
879
Microsoft вперше в історії зазнає збитків
Софтверний гігант вперше оголосив про збитки. Особливою збитковістю відзначився філіал компанії –  Quantive, котрий спеціалізується на мережевій рекламі.

За даними BBC, згідно із квартальним звітом Microsoft, збитки компанії склали $492 млн. – при тому, що рік тому її прибуток досягав майже $6 млрд.

Quantive Microsoft придбала у 2007 році за $6,3 млрд., однак компанія продовжує програвати своєму головному ринковому конкуренту Google.

Власні ринкові позиції повільно, але впевнено закріплює також конкурент Microsoft Apple, це не можна не відзначити, зокрема, аналізуючи щомісячну статистику Net Market Share

Сама Microsoft стверджує, що нова Windows 8, яка побачить світ у жовтні (і рання версія якої передчасно опинилася у інтернеті), характеризуватиметься найбільш вагомими оновленнями за останнє десятиліття. Win 8 відрізняється інноваційним мозаїчним інтерфейсом, який, за задумом розробників, дозволить операційній системі бути успішно застосованою як на ПК, так і на планшетах.

Крім цього, Microsoft також оголосила про плани з випуску власного планшетного комп’ютера Surface, кардинальною відмінністю якого від iPad є наявність чохла-клавіатури Touch Cover.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Microsoft
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду