Apple планує створити аналог персонального онлайн-радіо Pandora

00:00,
10 Вересня 2012
1007

Apple планує створити аналог персонального онлайн-радіо Pandora

00:00,
10 Вересня 2012
1007
Apple планує створити аналог персонального онлайн-радіо Pandora
Apple веде переговори щодо ліцензування музичних композоцій для запуску інтернет-радіо, створеного за принципами проекту Pandora, повідомляє з посиланням на власні джерела газета The Wall Street Journal.

Інтернет-радіо Pandora адаптує музику під смак користувача у режимі реального часу. Музика обирається у відповідності до визначених раніше улюблених виконавців, жанрів тощо.

Як і звичайна радіостанція, сервіс Pandora, а також інші подібні проекти, є безкоштовними – проте розміщують рекламу.

При цьому проекти ці на сьогоднішній день, як правило збиткові, хоча й поступово набирають популярності у користувачів, відзначаэ «Газета.Ru».

Сервіс онлайн-радіо від Apple буде доступний для iPhone, планшетів iPad та комп’ютерів Mac, а також – можливо – для комп’ютерів на базі Windows.

Для гаджетів на базі Android від Google сервіс буде недоступним – оскільки компанії ведуть активну боротьбу за першість на ринку мобільних гаджетів, відзначають джерела The Wall Street Journal.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Pitbit
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду