ВКонтакте запустила сайт-ілюстрацію свого ставлення до спроб регулювати інтернет

00:00,
6 Серпня 2012
831

ВКонтакте запустила сайт-ілюстрацію свого ставлення до спроб регулювати інтернет

00:00,
6 Серпня 2012
831
ВКонтакте запустила сайт-ілюстрацію свого ставлення до спроб регулювати інтернет
Соціальна мережа ВКонтакте запустила спецпроект «Город за стеной»: останній ілюструє ставлення Павла Дурова одразу до двох нещодавніх подій – звинувачень руху «Охотники за головами» та ухвалення урядом РФ рішення про створення реєстру заборонених сайтів.

Головна сторінка сайту розділена на дві частини – у верхій частині зображено компанії, які так чи інакше висловлювали протест проти інтернет-цензури. У «прогресивній частині» знаходяться, зокрема, Wikipedia, Apple, Google, сама соцмережа ВКонтакте, «Яндекс», а також побудовано пам’ятник Стіву Джобсу.

У нижній частині зображено бюрократичних представників влади, які пояснюють ЗМІ принципи необхідності фільтрації інтернету та ті небезпеки, котрі стоять за інтернетом як таким. При цьому у одного з них виростає довгий ніс. Друга частина відгороджена від першої колючим парканом і попереджуючими оголошеннями.

«У подальшому цей сайт переросте у дещо більше – наприклад, у блог чи асоціацію», – заявив РІА «Новости» прес-секретар ВКонтакте Владислав Циплухін

Нагадаємо, активісти руху «Охотники за головами» звинувачували соціальну мережу у розповсюдженні контенту з ознаками дитячої порнографії. Павло Дуров спростував наявність у ВКонтакте подібного відео – однак додав, що «звичайна» порнографія маркується як контент для дорослих. Представники соцмережі також розкритикували ініціативу руху, заявивши, що останній паразитує на відомому бренді, а методи роботи «Охотников за головами» (заклики карати педофілів без суду та слідства) суперечать нормам будь-якого цивілізованого суспільства.

Держдума РФ ухвалила законопроект про створенні реєстру заборонених сайтів, числені питання до якого мали як представники інтернет-компаній, так і урядових організацій.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фрагмент проекту «Город за стеной» / MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду