Фотоконкурс «Wiki любить пам’ятки-2012»: вже 6500 фотографій з України

00:00,
17 Вересня 2012
1220

Фотоконкурс «Wiki любить пам’ятки-2012»: вже 6500 фотографій з України

00:00,
17 Вересня 2012
1220
Фотоконкурс «Wiki любить пам’ятки-2012»: вже 6500 фотографій з України
Про етапну кількість фото повідомляється у офіційному блозі конкурсу.

Кількість фотографій з України досягла 6500, а кількість учасників перевищила 300.

Найкраще серед українських міст представлені Київ (близько 740 фото), Одеса (близько 470 фото) і Харків (близько 450 фото), відзначають організатори конкурсу.

Більше 100 фотографій, за даними станом на вечір 16 вересня, мають також Львів, Вінниця, Полтава і Маріуполь.

Доки українському жюрі належить оцінити 6500 фото, іспанське вже має більше 20 тис. знімків, зауважує оргкомітет конкурсу.

Долучитися до фотоконкурсу «Wiki любить пам’ятки-2012» можуть всі бажаючі. Для цього необхідно зареєструватися у Вікісховищі і завантажити фотографії пам’яток.

Організатори звертають увагу на необхідність зазначення правильного ID пам’ятки. Ідентифікаційний номер пам’ятки можна дізнатися у списку пам’яток.

Ідентифікаційний номер пам’ятки складається з 9 цифр, перші 5 з яких – код міста або району згідно з державним Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ). Фотографії з невірним ID не будуть допущені до участі у конкурсі.

Міжнародний конкурс Wiki Loves Monuments був заснований 2010 року нідерландськими редакторами Wikipedia, які запропонували своїм співвітчизникам фотографувати пам’ятки культурної спадщини Нідерландів.

Ідея мала успіх – нідерландська Wiki отримала 12 тис. фото – і наступного року вже 18 країн вирішили наслідувати нідерландський приклад. У рамках ініціативи цих вісімнадцяти країн 5 тис. учасників завантажили більше 168 тис. нових фотографій. Фото були розміщені в статтях Wikipedia різними мовами світу.

Україна бере участь у міжнародному конкурсі Wiki Loves Monuments вперше.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
iTunes
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду