Влада Таджикистану розблокувала YouTube

00:00,
12 Жовтня 2012
801

Влада Таджикистану розблокувала YouTube

00:00,
12 Жовтня 2012
801
Влада Таджикистану розблокувала YouTube
Інтернет-провайдери Таджикистану відновили доступ до YouTube після 2,5 місяців блокування, повідомляє РІА «Новости».

«Ми отримали від урядової Служби зв’язку наказ відкрити доступ до YouTube, що і було зроблено», – повідомили інформагентству представники одного з провайдерів.

Між тим у республіці залишаються заблокованими низка інформаційних ресурсів, серед них – сайт РІА «Новости», а також vesti.ru, ferghananews.ru та tjknews.com, котрі іноді публікують матеріали, в яких критикується влада країни. Наприкінці липня повідомлялося також і про блокування у країні сайту британської корпорації BBC.

Блокування сайтів у Таджикистані розпочалося 24 липня, саме тоді розпочалася спецоперація у Хорозі – адміністративному центрі на сході країни. Метою операції було знешкодження угруповання, на яке влада Таджикистану поклала відповідальність за вбивство генерала спецслужб, начальника управління державного комітету національної безпеки по Горно-Бадахганській автономній області Абдулло Назарова.

До початку блокування користувачі YouTube викладали відео акцій протесту за межами Таджикистану, учасники яких вимагають припинення кровопролиття у Хорозі. Також викладено відео з мітингу, котрий відбувся у Хорозі 23 липня.

Протягом останніх декількох днів у Таджикистані проходила акція «100 днів за свободу Таджнету», направлена на досудове припинення блокування сайтів. Влада країни поки що не відреагувала на акцію.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Prosocseti
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду