РИА Новости запускає портал про культуру та традиції народів Росії

00:00,
23 Жовтня 2012
773

РИА Новости запускає портал про культуру та традиції народів Росії

00:00,
23 Жовтня 2012
773
РИА Новости запускає портал про культуру та традиції народів Росії
Новий інтернет-портал має назву «Россия для всех». Його основне завдання – інформувати аудиторію про культуру, традиції та щоденне життя різних національностей, які проживають на території Росії та в країнах найближчого зарубіжжя, розповів головний редактор порталу Радік Аміров.

У першу чергу запрацюють сторінки чеченською, аварською, адигейською, азербайджанською, киргизькою, таджицькою та російською мовами, повідомляють РИА Новости.

Особливу увагу проект приділятиме питанням міграції, законного перебування в Росії громадян СНД, їх працевлаштуванню, вивченню російської мови, а також проблемі гармонізації міжнаціональних відносин в Росії, повідомив Радік Аміров.

Спочатку «Россия для всех» висвітлюватиме життя національно-культурних автономій та мігрантів Москви. Згодом планують  охопити найбільші російські міста, як то Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Новосибірськ тощо.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.ria.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду