«РИА Новости» запускає освітній проект Tech in Media для журналістів, зацікавлених в інноваційно-венчурній тематиці

00:00,
24 Вересня 2013
1317

«РИА Новости» запускає освітній проект Tech in Media для журналістів, зацікавлених в інноваційно-венчурній тематиці

00:00,
24 Вересня 2013
1317
«РИА Новости» запускає освітній проект Tech in Media для журналістів, зацікавлених в інноваційно-венчурній тематиці
До участі в проекті запрошуються журналісти, блогери та студенти спеціальності «журналістика». Також можна брати участь дистанційно через онлайн-трансляції, повідомляється на сайті Digit.ru.

У рамках проекту з жовтня по листопад 2013 року відбудеться 10 лекцій та майстер-класів, на яких професійні журналісти, інвестори та розробники успішних стартапів розповідатимуть про ринок інновацій та венчурних інвестицій.

Гостями будуть представники Російської венчурної  компанії (яка є партнером проекту),  венчурних фондів Almaz Capital і «Біопроцес», засновники  Get Taxi і ABBYY.  Спеціальний гість – Майк Батчер, редактор інтернет-видання TechCrunch, яке описує стартапи.

«Інноваційна економіка, в центрі якої стоїть фігура підприємця, влаштована інакше, ніж звикло вважати наше суспільство та медіа. І тому часто стартапи, інвестори, бізнес-ангели почуваються в інформаційному вакуумі, а суспільство не знає і не бачить їх результатів та досягнень», - вважає  Ігор Агамірзян, генеральный директор і голова правління  РВК.

Лекції будуть проходити у Москві. Однак брати участь у проекті можна і заочно – на сторінці проекту буде вестися онлай-трансляція всіх заходів. Таким чином прослухати курс лекцій може кожен бажаючий, крім того, на сторінці проекту можна буде завантажити додаткові матеріали по кожній з лекцій - для цього потрібно заповнити форму реєстрації.   

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: ria.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду