IP-адреса Google потрапила до реєстру заборонених сайтів через технічні проблеми

00:00,
19 Листопада 2012
1539

IP-адреса Google потрапила до реєстру заборонених сайтів через технічні проблеми

00:00,
19 Листопада 2012
1539
IP-адреса Google потрапила до реєстру заборонених сайтів через технічні проблеми
IP-адреса Google потрапила до російського реєстру заборонених сайтів випадково, через технічний збій, пише Digit.

У неділю користувачі соцмереж писали, що до єдиного реєстру заборонених сайтів потрапила IP-адреса 173.194.32.227, яка, за даними довідкових сервісів, належить компанії Google.

«Був збій технічного характеру у системі. На жаль, протягом певного часового інтервалу дійсно сервіс був заблокований, проте вранці все запрацювало. Сподіваємося, ніхто незручностей серйозних не відчув», – розповів Digit прес-секретар Роскомнагляду Володимир Піков.

Як зауважує Digit, станом на 11.10 за московським часом, IP-адреса 173.194.32.227 у єдиному реєстрі заборонених сайтів вже не фігурувала.

Реєстр заборонених сайтів працює у Росії з 1 листопада, оператором реєстру було призначено Роскомнагляд.

Раніше до реєстру вже потряпляли, зокрема, торрент-портал Rutracker (за «Енциклопедію суїциду»), котрий виключили з реєстру після видалення «Енциклопедії» адміністрацією ресурсу, та енциклопедія інтернет-субкультури «Луркморье» (за статті «Дудка» і «Конопля. Способы употребления»), енциклопедію також виключили з реєстру після видалення її адміністраторами вказаних статей.

Написану у стилі чорного гумору статтю «Як правильно здійснити суїцид» на вимогу Роскомнагляду  довелося видалити і адміністрації іронічного проекту «Абсурдопедия».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Intomobile
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду