Росспоживнагляд планує створити антирейтинг «суїцидальних» сайтів

00:00,
11 Березня 2013
1367

Росспоживнагляд планує створити антирейтинг «суїцидальних» сайтів

00:00,
11 Березня 2013
1367
Росспоживнагляд планує створити антирейтинг «суїцидальних» сайтів
Росспоживнагляд планує оприлюднити антирейтинг ресурсів, котрі відмовляються видаляти інформацію про способи здійснення суїциду і заклики до самогубства. Про це повідомляється на сайті відомства.

Розповсюдження в інтернеті забороненої інформації є «істотним фактором», котрий впливає на статистику самогубств, вважають у Росспоживнагляді.

Представники відомства зауважують, що необхідність протидії популяризації самогубств розуміють лише деякі представники інтернет-індустрії.

Крім цього, останнім часом все більше сайтів публікують інформацію «відверто провокаційного» характеру із закликами до самогубства, констатує Росспоживнагляд. На думку відомства, мета таких публікацій – «в гіперболічній формі продемонструвати недоліки у правовому регулюванні теми суїцидів, а також створити судові прецеденти, які підривають авторитет органів державної влади».

У відповідь на подібний тролінг з боку інтернет-ресурсів у Росспоживнагляді вирішили опублікувати перелік сайтів, котрі продовжують розповсюдження забороненого контенту.

Одним з найвідоміших випадків законодавчої відповіді на іронію у бік «антисуїцидальної» діяльності російської влади було внесення у лютому поточного року посту дизайнера і блогера Артемія Лебедєва до реєстру заборонених сайтів. У своєму ЖЖ Лебедєв опублікував соціальну рекламу мельбурнзького метрополітену, відеокліп Dumb ways to die («Тупі способи померти»), і коментар до нього.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: MediaSapiens.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду