«Яндекс» українізував Яндекс.Навігатор

00:00,
28 Листопада 2012
1036

«Яндекс» українізував Яндекс.Навігатор

00:00,
28 Листопада 2012
1036
«Яндекс» українізував Яндекс.Навігатор
«Яндекс» запустив нову версію Яндекс.Навігатора, повідомляється в українському блозі компанії. Головною його особливістю є український інтерфейс і підтримка голосової навігації українською мовою.

Яндекс.Навігатор тепер розуміє голосові команди, за допомогою яких можна здійснювати керування, як українською та російською мовою. Для маршрутних підказок користувачі зможуть обрати один з двох голосів – Оксани або Олександра. 

Щоб прокласти маршрут, потрібно клікнути по іконці мікрофона та вимовити команду. Наприклад, «Маршрут: «Дім» (якщо ви маєте точку з такою назвою у «Вибраному») або «Маршрут: «Проспект Правди, 37».

Якщо необхідно додати проміжну точку, слід вимовити «Додати до маршруту заправку», а щоб поставити точку дорожньої події – «Тут ДТП», або «Поставити ДТП». Для пошуку на карті необхідно вимовити «Знайти: «Проспект Правди», або просто «Проспект Правди».

Яндекс.Навігатор можна завантажити у Google Play, або в AppStore. Серед останніх оновлень функціоналу навігаційного сервісу «Яндекс», зокрема, – поява можливості прокладати маршрут з проміжними пунктами.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Yandex.Navigator / Google Play
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду