Оголошено міжнародного переможця Wiki loves monuments-2012

00:00,
6 Грудня 2012
1423

Оголошено міжнародного переможця Wiki loves monuments-2012

00:00,
6 Грудня 2012
1423
Оголошено міжнародного переможця Wiki loves monuments-2012
Про остаточні результати цьогорічного фотоконкурсу пише «Вікімедіа Україна».

Найбільше членам журі сподобалася гробниця Сафдарджанґа в Нью-Делі, Індія:

На жаль, автор цього фото Pranav Singh не надав адміністрації конкурсу своїх координат, тож головний приз отримає автор фотографії, яка посіла друге місце – David Corral Gadea з фото Акведуку в Сеговії (Іспанія):

Журі Wiki loves monuments-2012 також виділило ТОП-15 фотографій-фіналістів, знімки-фіналісти представляють Індію, Іспанію, Італію, Філіппіни, Францію, Фолклендські острови  (Аргентина), Естонію, США, Нідерланди, Польщу, Норвегію та Австрію.

Україна не змогла потрапати до ТОП-15 найбільш вражаючих фото, хоча й за кількістю завантажених фотографій посіла у конкурсі третє місце серед країн світу. Українські фотографії можна оглянути на офіційному сайті конкурсу в Україні. Кращою було визнано фотографію Троїцького монастиря в Чернігові Валерія Сорокіна:

Загалом протягом конкурсу було завантажено більше 350 тис. фотографій, участь взяли близько 15 тис. користувачів. 

Тепер спільноти вікімедійців різних країн формуватимуть оргкомітет наступного конкурсу, який, скоріше за все, за традицією  відбудеться у вересні 2013 року.

Міжнародний конкурс Wiki Loves Monuments був заснований у 2010 році нідерландськими редакторами Wikipedia, які запропонували співвітчизникам фотографувати пам’ятки культурної спадщини Нідерландів. Ідея мала успіх – нідерландська Wiki отримала 12 тис. фото – і наступного року вже 18 країн вирішили наслідувати нідерландський приклад. У рамках ініціативи цих вісімнадцяти країн 5 тис. учасників завантажили більше 168 тис. нових фотографій. Фото були розміщені в статтях Wikipedia різними мовами світу.

Україна брала участь у конкурсі Wiki Loves Monuments вперше.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі фото: «Вікімедіа Україна».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду