Google Maps для iOS завантажено 10 млн разів за перші дві доби

00:00,
18 Грудня 2012
762

Google Maps для iOS завантажено 10 млн разів за перші дві доби

00:00,
18 Грудня 2012
762
Google Maps для iOS завантажено 10 млн разів за перші дві доби
Користувачі раді поверненню карт Google у гаджети Apple.

Додаток Google Maps для iOS було завантажено більше 10 млн разів за перші дві доби, повідомив старший віце-президент Google Джефф Х’юбер (Jeff Huber) у своєму Google+.

Оновлений додаток, відзначали у Google, пропонує більш повний огляд зручної у використанні карти: картинка стала чіткішою, самі карти – векторними, за рахунок чого вони підвантажуються і працюють більш швидко і плавно. Додаток доступний більш ніж 40 країнах 29-ма мовами.

Про те, що Google готує новий картографічний додаток для гаджетів Apple, у листопаді писала, зокрема, газета The Wall Street Journal. За даними The Wall Street Journal, Google вдосконалювала картографічний додаток перед тим, як надіслати його на розгляд у App Store. Повідомлялося, що додаток Google Maps для iPhone дозволить користувачам, зокрема, використовувати смартфон як GPS-навігатор.

У червні Apple відмовилася від карт Google на користь власного картографічного сервісу. Карти Apple, незважаючи на анонсовану високу якість зображення та 3D-моделі місцевості, отримали від користувачів чимало критичних коментарів.

Одним із конкурентів Google Maps стала компанія Nokia, оголосивши нещодавно про розвиток своїх картографічних продуктів під брендом Here.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google Blog
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду