«Яндекс» оновив українську локалізацію Яндекс.Браузера

00:00,
30 Січня 2013
1600

«Яндекс» оновив українську локалізацію Яндекс.Браузера

00:00,
30 Січня 2013
1600
«Яндекс» оновив українську локалізацію Яндекс.Браузера
Версія 1.5 містить низку покращень та виправлень, а також три нові функції, повідомляється в українському Yandex Blog.

У вкладці «Табло» оновленої версії україської локалізації Яндекс.Браузера з’явилася можливість змінювати кількість сайтів: тепер їх може бути не вісім, а стільки, скільки потрібно користувачу.

Нова функція «Швидкі посилання» дозволяє орієнтуватися на сайтах популярних інтернет-магазинів, авіакомпаній, банків, аеропортів, мобільних операторів і т.п.

Перебуваючи на такому ресурсі, праворуч в адресному рядку користувач побачить посилання на найпопулярніші розділи сайту. Для інтернет-магазину, наприклад, це – посилання на кошик, умови оплати та доставки. Як відзначають представники «Яндекс», список подібних сайтів постійно розширюватиметься.

Крім цього, щоб потрапити на популярний сайт, тепер достатньо ввести назву або частину назви адреси сайту у розумний рядок.

Наприклад, для того, щоб потрапити на сайт соцмережі ВКонтакте, можна ввести «вконтакті», або лише «вко», пояснюють розробники. Зараз функція працює для назв російською, проте, за словами представників «Яндекс», список сайтів постійно поповнюється – для того, щоб вводити їх як російською, так і українською. Низка скорочень вже працює українською, наприклад, можна ввести у розумний рядок «нова пошта» чи «сільпо», і потрапити на відповідний сайт.

Завантажити українську локалізацію Яндекс.Браузера 1.5 можна на його офіційній сторінці.

Компанія «Яндекс» представила Яндекс.Браузер на технологічній конференції YaC, яка відкрилася 1 жовтня 2012 року у Москві (за місяць до цього, у вересні, розробку браузера було анонсовано).

Дизайнер «Яндекса» Костянтин Горський відзначив на конференції, що Яндекс.Браузер має найбільш мінімалістичний інтерфейс серез усіх наявних браузерів, крім цього браузер вирізняється вбудованим у адресний пошуковим рядком, працює на WebKit (як Chrome та Safari), у ньому задіяні оболонка Chromium і технологія компресії трафіку Turbo, розроблена компанією Opera. Інтегрована у браузер антивірусна система розроблена «Лабораторією Касперського». Крім цього, у Яндекс.Браузер вбудовано функціонал для перегляду PDF-файлів, а також Adobe Flash Player. Браузер інтегровано з сервісами «Яндекс» – поштою, перекладачем, хмарним сервісом та пошуком, проте використовувати можна Google та інші пошуковики.

Наприкінці листопада 2012 року Яндекс.Браузер отримав українську локалізацію.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Яндекс.Браузер.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду