Chrome Web Store відкрито для українських розробників

00:00,
14 Червня 2012
2198

Chrome Web Store відкрито для українських розробників

00:00,
14 Червня 2012
2198
Chrome Web Store відкрито для українських розробників
Можливості Chrome Web Store допоможуть українським девелоперам просувати свої продукти у 42 країнах, де вже працює сервіс, повідомляється у Google Blog.

Для досягнення максимального результату Google рекомендує українським розробникам локалізувати свої додатки якомога більшою кількістю мов.

Для розробників також було створено покращену систему статистики, яка дозволяє відслідковувати, скількі разів було завантажено ті чи інші додатки та переглянуто інформацію про них.

Новий вид графіку допомагає зрозуміти продуктивність вашої програми, завантажити цю інформацію можна у вигляді файлу CSV.

Наразі Google надає інформацію за останні 90 днів. У майбутньому компанія планує розширити цей часовий проміжок, надаючи статистичний аналіз за ширший перод.

Google також створила спеціальний розділ для компаній, які зробили свої додатки доступними у офлайн-форматі. Розмістити офлайн-додаток у цьому розділі просто – достатньо додати мітку theoffline_enabled файлові опису вашої програми.

При цьому Google радить переконатися, що ваш додаток справді добре працює офлайн – для попередження негативних відгуків користувачів.

Питання Google можна задавати на форумі розробників. Компанія також пропонує українським розробникам, котрі створили якісні додатки, написати на press-ua@google.com – про найкращі додатки Google розповість у своєму блозі.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Chrome Web Store
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду