Завершився сьомий сезон проекту «Журналістика цифрового майбутнього»

00:00,
18 Червня 2014
1530

Завершився сьомий сезон проекту «Журналістика цифрового майбутнього»

00:00,
18 Червня 2014
1530
Завершився сьомий сезон проекту «Журналістика цифрового майбутнього»
Завершився сьомий сезон освітнього проекту «Журналістика цифрового майбутнього» (Журналістика цифрового майбутнього). 25 журналістів отримали дипломи про закінчення навчального курсу.

Учасників проекту торік обрали на конкурсній основі. Вони представляють різні українські медіа: Громадське TV, 5 канал, телеканал «1 +1», ТРК «Рівне 1», Телекритика, Українська Правда, Delo.ua , сайт Житомир.info, «Економічні вісті» та ін.

Навчання тривало з листопада 2013 по червень 2014 року і складалося з восьми тижневих модулів. За цей час іноземні викладачі-практики навчали українських журналістів специфіці нових медіа та мультимедійного контенту, інфографіці та візуалізації даних, особливостям роботи з аудіо і відео, бізнес-моделям нових медіа та ін.. Останній навчальний модуль традиційно був виїзним: журналісти відвідали найкращі редакції Нью-Йорка та Вашингтона.

(Фото Анастасії Бутенко)

Керівник освітніх проектів фонду «Розвиток України» Олександр Власенко, зазначив, що зарубіжний модуль дав  можливість побачити цікаві тенденції світової журналістики. За його словами, великі видання з історією і багажем звершень за спиною, як-от Washington Post чи National Public Radio, в епоху мультмедійного журналістики відчувають себе дуже невпевнено.

«У NPR чесно зізнаються, що 20 мільйони їхніх інтернет-користувачів – це свого роду тягар. Працювати з ними треба, але як - вони не до кінця розуміють. Армія з 90 мільйонів слухачів радіостанцій по всьому США їм більш зрозуміла і близька. При цьому, NPR активно займаються краудфандингом, щоб заробити. Washington Post вже 4 роки як збиткове видання», - розповів Олександр Власенко.

При цьому, наголошує він, ті, хто пішов в інтернет-сегмент першим, почуваються чудово, навівши як приклад видання McClatchy, Mashable та BuzzFeed. За словами Олександра Власенка, на медіаринку України спостерігаються подібні тенденції:

Проект «Журналістика цифрового майбутнього» реалізується Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» у партнерстві з Могилянською школою журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія». Всього за сім років існування проекту навчання цифровим технологіям в журналістиці пройшли 175 журналістів з усієї України.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
fdu.org.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду