Про український сайт StopFake.org написав портал Mashable

00:00,
6 Березня 2014
1625

Про український сайт StopFake.org написав портал Mashable

00:00,
6 Березня 2014
1625
Про український сайт StopFake.org написав портал Mashable
Про створений випускниками Могилянської школи журналістики та DFJ сайт StopFake.org написав відомий американський інтернет-портал mashable.сom.

Mashable порівняв український сайт StopFake.org із популярним англомовним ресурсом Snopes.com, який критично вивчає міські легенди, чутки, сумнівні історії.

Автор пояснює, що головним завданням StopFake є перевірка фактів, підтвердження інформації, спростування некоректних повідомлень та пропаганди у медіа довкола подій у Криму.

«Причина з якої ми це робимо дуже проста,– розповідає директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко. – Проти України розвертається агресія, і не лише військова. Йде дуже потужна інформаційна боротьба. І Україна програвала її».

Як пише Mashable, сайт був ініційований і створений п’ятьма студентами, але команда швидко розрослася. Зараз до неї належать журналісти, редактори, перекладачі, маркетологи та програмісти з  різних країн. Більшість із них ніколи не бачилися наяву. Більшість історій для спростування були надіслані користувачами.

Сайт розрахований як на громадян Росії, так і на світову спільноту. Тому працює англійською та російською мовами.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mashable.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду