Соціальні мережі об’єднують людей на Євромайдані та створюють громадянське суспільство – експерт

00:00,
29 Листопада 2013
2099

Соціальні мережі об’єднують людей на Євромайдані та створюють громадянське суспільство – експерт

00:00,
29 Листопада 2013
2099
Соціальні мережі об’єднують людей на Євромайдані та створюють громадянське суспільство – експерт
Соцмережі прискорили події на Євромайдані та створюють громадянське суспільство в Україні. Таку думку в інтерв'ю «Голосу Америки» висловила Анастасія Гринько, викладач Колумбійського університету, заступник директора Могилянської школи журналістики.

«Якби ми читали лише традиційні медіа, напевне події не розгорталися би так швидко, не відбувалися би ці зрушення та об'єднання людей. Важливим є те, що через соціальні мережі легше знайти однодумців, призначити їм місце зустрічі і власне бачити, що відбувається», - відзначила Анастасія Гринько.

«Тут все відбувається в режимі реального часу. І ти фактично живеш і бачиш події кожну хвилину і можеш повідомити про ці події людей і об’єднати, і так само вплинути на це», - додала вона.

Коментуючи вплив нових медіа та інтернету на українське суспільство, Анастасія Гринько зауважила: «Для українського суспільства сьогодні це важливий інструмент для об’єднання, для поширення інформації і для змін. Ми бачимо, що соціальні мережі створюють громадянське суспільство, яке проголошує про свої цілі, про свою позицію, яке прагне до іншого рівня життя в країні». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
runyweb.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду