Google продемонструє найпопулярніші запити у семи нових країнах

00:00,
28 Лютого 2013
1424

Google продемонструє найпопулярніші запити у семи нових країнах

00:00,
28 Лютого 2013
1424
Google продемонструє найпопулярніші запити у семи нових країнах
Інтернет-користувачі семи нових країн отримали можливість переглядати найбільш популярні у певний день Google-запити. Про це повідомляється в Google Blog.

На відміну від річного рейтингу запитів Google Zeitgeist, інструмент «Популярні запити» сервісу Google Trends дозволить аналізувати найбільш цікаві для користувачів теми у певний день.

В основу сервісу покладено алгоритм виявлення тем, зацікавленість у яких зростає у певний проміжок часу.

«Деякі теми є популярними майже у всьому світі, наприклад, премія «Оскар», або відео Harlem Shake, однак більшість трендів актуальна лише для окремих регіонів», – відзначають у Google.

Щоденна статистика тепер доступна для Австралії, Канади, Гонконгу, Ізраїлю, Тайвані, Росії і Великобританії. До цього сервіс вже дозволяв дізнатися найпопулярніші теми користувачам зі США, Японії, Індії та Сінгапуру. Статистику для України сервіс поки що не пропонує.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Liquida.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду