Провідні інтернет-компанії об’єдналися проти SMS-шахраїв

00:00,
6 Березня 2013
1114

Провідні інтернет-компанії об’єдналися проти SMS-шахраїв

00:00,
6 Березня 2013
1114
Провідні інтернет-компанії об’єдналися проти SMS-шахраїв
Про нову ініціативу російських і міжнародних інтернет-компаній Lenta.Ru повідомили у «Яндекс».

Останнім часом все частіше фіксуються випадки SNS-шахрайства із використанням назв провідних корпорацій, відзначили представники «Яндекс».

Для боротьби із зловмисниками об’єдналися Google, «Яндекс», ВКонтакте, Mail.Ru Group, «Лаборатория Касперского», «Доктор Веб» і Group-IB.

Компанії домовилися про обмін даними стосовно ідентифікованих загроз. Передбачається, що подібний крок допоможе антивірусним корпораціям оперативно блокувати веб-сторінки зловмисників, а інтернет-компаніям – попереджувати користувачів щодо небезпеки відвідування таких ресурсів.

Крім цього, учасники програми домовилися передавати номери, з яких зловмисники розсилають SMS, операторам мобільного зв’язку. Компанії сподіваються, що оператори блокуватимуть такі номери.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Lifehacker.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду