Ferrari співпрацюватиме з «Лабораторией Касперского»

00:00,
23 Квітня 2013
1151

Ferrari співпрацюватиме з «Лабораторией Касперского»

00:00,
23 Квітня 2013
1151
Ferrari співпрацюватиме з «Лабораторией Касперского»
Всесвітньо відомий автовиробник Ferrari обрав технології «ЛК» для захисту своєї IT-інфраструктури, відповідну угоду терміном на 5 років підписали голови обох компаній, повідомляється на сайті «Лаборатории Касперского».

Партнерство у технологічній сфері передбачає впровадження в IT-інфраструктуру Ferrari комплексної захисної платформи «Лаборатории Касперского». На даний час захисні рішення «Лаборатории» встановлені на 4 тис. комп’ютерів у головному офісі Ferrari, протягом року система інформаційної безпеки «ЛК» буде розповсюджена на всіх платформах корпоративної мережі італійського автовиробника – від робочих станцій та комп’ютерів, що контролюють технологічні процеси, до мобільних гаджетів співробітників компанії.

До підписання угоди «Лаборатория Касперского» протягом трьох років виступала офіційним спонсором команди Scuderia Ferrari у «Формулі-1». Партнерство компаній розпочалося у травні 2010 року на іспанському гран-прі у Барселоні.

Як підкреслив директор з маркетингу «Лаборатории Касперского» Олександр Єрофєєв, розвиток у корпоративному секторі є стратегічним завданням компанії.

«Ми маємо намір розвивати наше технологічне партнерство у довготривалій перспективі і сподіваємося, що ці п’ять років стануть лише його першим етапом», – відзначив Вітторіо Боеро (Vittorio Boero), директор з інформаційних технологій Ferrari.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Automotor und Sport.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду