Закрито російський літературний онлайн-проект «Русская жизнь»

00:00,
14 Березня 2013
1300

Закрито російський літературний онлайн-проект «Русская жизнь»

00:00,
14 Березня 2013
1300
Закрито російський літературний онлайн-проект «Русская жизнь»
Керівництво медіагрупи «Событие» ухвалило рішення закриття суспільно-політичного і літературного журналу «Русская жизнь» через «відхилення від планових економічних показників», повідомляє РІА «Новости».

«Мова йде про недостатню динаміку зборів від реклами. При цьому ми високо оцінюємо журналістську і літературну якість цього ресурсу і ухвалили рішення передати редакційному колективу сайту всі права на бренд «Русская жизнь каждый день» і авторські права на всі матеріали, створені у рамках проекту», – відзначив генеральний директор медіагрупи «Событие» Ігор Мальцев.

За словами Мальцева, робота інтернет-ресурсу Russlife.ru може бути відновлена після отримання прав редакційним колективом.

«Як це зрозуміти? Мені здається, достатньо сказати, що журнал виходив всього чотири місяці. Чи можна вважати цей термін достатнім для того, щоб говорити про збори від реклами і економічні показники в інтелектуальному ЗМІ, а не на рекламному стенді на Рубльово-Успенському шосе? У мене немає жодних, ну ось зовсім жодних ідей про те, чому це відбулося», – цитує інформагентство головного редактора журналу Дмитра Ольшанського.

«Русская жизнь» – суспільно-політичний і літературний журнал, який видавався з квітня 2007 року по червень 2009 року у Москві. Із жовтня 2012 року він виходив як щоденне літературне онлайн-видання.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Lenta.Ru.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду