The Independent випустить номер з аудіо- та відеоматеріалами

00:00,
26 Квітня 2013
1354

The Independent випустить номер з аудіо- та відеоматеріалами

00:00,
26 Квітня 2013
1354
The Independent випустить номер з аудіо- та відеоматеріалами
The Independent випустить номер з використанням кросплатформової технології доповненої реальності. Проект отримав назву Independent+, повідомляється на сайті видання.

Читачі Independent+ отримають змогу переглядати  додаткові аудіо- та відеоматералами, які доповнять матеріали газети.

Для перегляду таких матеріалів необхідно буде навести камеру смартфону на спеціальне маркування сторінок газети. При цьому на смартфоні повинен бути встановлений додаток Blippar. Програма безкоштовна і доступна для смартфонів на базі Android та iOS.

Крім перегляду додаткових матеріалів Blippar дозволить писати коментарі до публікацій, погоджуючись або не погоджуючись із думками авторів The Independent.

«В основному цей проект створювався для того, щоб перекрити розрив між друкованими новинами і новинами онлайн: ми хотіли дати читачам миттєві оновлення і організувати зворотній зв’язок із журналістами», – відзначили у редакції The Independent.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Принцип роботи Blippar. Фото: Bazaar Voice Blog.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду