Сайт «ЛітАкцент» оновив дизайн

00:00,
8 Травня 2013
2124

Сайт «ЛітАкцент» оновив дизайн

00:00,
8 Травня 2013
2124
Сайт «ЛітАкцент» оновив дизайн
Україномовний літературний сайт «ЛітАкцент» оновив дизайн. Про це у своїй колонці написала головний редактор сайту Ірина Троскот.

«Ми намагалися зробити його [дизайн] більш легким, порівняно з попереднім, а ще — інформативнішим і місткішим. І – модернішим»,  відзначила Троскот.

Тепер новий дизайн має такий вигляд:

А такий мав раніше:

«Вслід за новим дизайном кортить заявити про нову якість матеріалів на «ЛітАкценті», про на порядок вищий рівень тощо. Проте, на жаль, не доводиться. Бо всі сучасні літературні питання й проблеми залишаються старими. Ми якось дуже помітно маліємо, і це серйозно насторожує», – додала Ірина Троскот.

Вона звернула увагу на те, що український книжковий ринок у цьому році практично завмер. А «книжка в літературному процесі – це точка відлітку, з якої розмова починається і якою завершується», вважає головний редактор «ЛітАкценту».

Ірина Троскот пише також про таку проблему як відсутність критики. «Не кожне записане враження від прочитаного можна назвати критикою. Основа критики, її перша сходинка – рецензія – часто загадковий жанр навіть для її творців. Більшість авторів, яким хочеться працювати на критичному полі, мають доволі приблизне уявлення про те, за що вони беруться. – вважає журналіст.  І йдеться не тільки про якість фахової підготовки. Чого варті несподівані «жанри», які умовно можна назвати як «автокритика»«критика друга» або «критика як реклама». Автори таких жанрових покручів, буває, ображаються (так, саме ображаються — як діти), коли я відмовляю в публікації «рецензії», яку «схвалив» письменник, автор рецензованої книги».

Також Ірина Троскот взертає увагу на невибагливі смаки аудиторії. «Нещодавно «ЛітАкцент» опублікував низку ексклюзивних інтерв’ю з письменниками світового масштабу: авторами книжок для дітей Ульфом Старком та Іаном Вайброу, а також розмову з топовим європейським письменником, Букерівським лауреатом Джуліаном Барнсом (який, до слова, доволі «капризний» щодо спілкування з критиками й журналістами). Кількість переглядів цих матеріалів свідчить красномовно: нам як читачам-критикам-письменникам не цікава й не потрібна якісна література»,  критикує вона аудиторію.

Про українські літературно-критичні сайти читайте в матеріалі MediaSapiens «Е-чтиво, або Пропаганда читання в інтернеті».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Aartvertep.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду