Журналіста The New York Times вислали з Пакистану

00:00,
11 Травня 2013
874

Журналіста The New York Times вислали з Пакистану

00:00,
11 Травня 2013
874
Журналіста The New York Times вислали з Пакистану
Міністерство внутрішніх справ Пакистану перед історичними виборами наказало голові відділення NYT Деклану Волшу залишити країну. Про це редакція The New York Times повідомила 10 травня.

Деклан Волш (Declan Walsh) отримав сповіщення від пакистанського уряду 9 травня. «Повідомляємо, що ваша віза анулюється у зв’язку з проведенням вами небажаної діяльності. Вам рекомендується залишити країну протягом 72 годин», – відзначалося у документі.

Причини такого рішення представники МВС не пояснили. При цьому 11 травня, коли Волш повинен залишити країну, у Пакистані розпочнуться вибори – вперше в історії держави, де військові тричі приходили до управління країною, може відбутися законний перехід влади від одного демократично обраного легітимного уряду до іншого. Партія-переможець самостійно або в коаліції повинна буде обрати прем’єр-міністра.

39-річний Деклан Волш працює у Пакистані протягом останніх 9 років, його матеріали публікувалися переважно у британській Guardian. З січня 2012 року Волш почав писати про внутрішню та зовнішню політику і суспільне життя Пакистану для The New York Times.

Відповідальний редактор NYT Джил Абрамсон (Jill Abramson) звернулася до Пакистанського МВС з проханням продовжити візу журналіста. Причини такого рішення уряду не були пояснені, крім цього, викликає подив той факт, що репортера авторитетного видання висилають напередодні таких важливих для країни подій, котрі повинні проходити під девізом демократичності і прозорості, вказала Абрамсон. Пакистанські урядовці поки що не відповили на запити The New York Times.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
©Mario Tama, Getty.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду