«Яндекс» анонсувала нову пошукову платформу «Острова»

00:00,
16 Травня 2013
1029

«Яндекс» анонсувала нову пошукову платформу «Острова»

00:00,
16 Травня 2013
1029
«Яндекс» анонсувала нову пошукову платформу «Острова»
Технічний директор російської інтернет-компанії «Яндекс» Ілля Сегалович анонсував у середу на конференції Yac/m нову пошукову платформу «Острова», повідомляє Digit.

На відміну від традиційних пошуковиків, платформа «Острова» у пошуковій видачі демонструє не посилання, а інтерактивні блоки з інформацією, а також пов’язаними із запитом сервісами. Новий проект «Яндекса» дозволить користувачам придбати білети у кіно, зареєструватися на авіарейс, знайти потрібну адресу, записатися на прийом до лікаря і вирішити низку інших практичних завдань, пояснив Сегалович. Форми для реєстрації і бронювання послуг онлайн відображаються безпосередньо у пошукових результатах «Островов».

Власники сайтів зможуть розмістити в інтерактивних блоках проекту інформацію зі свого ресурсу, кнопки і форми автозаповнення. Подібне рішення, на думку Іллі Сегаловича, дозволить користувачам зекономити час, а сайтам – збільшити кількість відвідувачів.

Керівник проекту «Острова» Тарас Шаров розповів, що платформа з єдиним інтерфейсом буде доступна як у веб-версії, так на мобільних гаджетах. Публічне бета-тестування проекту розпочнеться у липні 2013 року.

У зв’язку із запуском «Островов» пошуковик «Яндекс» змінить дизайн. Інтерфейс сайту буде змінюватися у залежності від запитів, а головні акценти робитимуться на максимально ревалентних відповідях, відзначили представники компанії. Крім цього, кількість пошукових результатів на першій сторінці не обмежиться десятьма відповідями, а буде варіюватися у залежності від запиту. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
©Аліна Гайнулліна, Digit.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду