Обрано нове керівництво Європейської Федерації Журналістів

00:00,
17 Травня 2013
1490

Обрано нове керівництво Європейської Федерації Журналістів

00:00,
17 Травня 2013
1490
Обрано нове керівництво Європейської Федерації Журналістів
Новий склад керівного комітету Європейської Федерації Журналістів (ЄФЖ) було обрано на загальних зборах організації, які відбулися у бельгіському Верв’є 13-15 травня. Про це повідомляє прес-служба Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

Президентом Європейської Федерації Журналістів став представник Данії Могансен Блічер Б’єрегард (Mogens Blicher Bjerregård). Участь у зборах взяли і представники Національної спілки журналістів України.

За словами першого секретаря НСЖУ Сергія Томіленка, українська спілка вітає колег з Росії та Польщі, які також увійшли в керівний склад ЄФЖ.

Зокрема, секретар Спілки журналістів Росії Надія Ажгіхіна більшістю голосів була обрана віце-президентом цієї авторитетної організації. Агнешка Ромашевська (Agnieskza Romaszewska) з Асоціації польських журналістів увійшла до складу керівного комітету. Почесним скарбником було повторно обрано Андреаса Біттнера (Andreas Bittner) від Німеччини. До керівництва організації обрані також представники Іспанії, Греції, Італії, Швейцарії і Великобританії.

Загалом у зборах взяли участь делегати з 29 країн. На загальних зборах було ухвалено 21 резолюцію стосовно трудових прав, свободи преси, прав авторів, внутрішньої політики ЗМІ.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Global Arab Network.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду