Twitter додатково захистить акаунти за допомогою SMS

00:00,
23 Травня 2013
1261

Twitter додатково захистить акаунти за допомогою SMS

00:00,
23 Травня 2013
1261
Twitter додатково захистить акаунти за допомогою SMS
Twitter ввів двоетапну систему верифікацій акаунтів за допомогою якої користувачі можуть встановити додатковий рівень захисту через отримання коду авторизації по SMS. Про це повідомляється у Twitter Blog.

Щоб активувати новий механізмом захисту власники Twitter-акаунтів повинні обрати у налаштуваннях опцію Require a verification code when I sign in («Вимагати код авторизації під час логіну»). Після цього слід прив’язати акаунт до свого мобільного телефону, вказавши його номер у налаштуваннях.

Якщо опція верифікації через SMS активована, під час логіну у Twitter, крім логіну і пароля, сервіс буде вимагати від користувача 6-значний код авторизації. Цей код система кожного разу буде надсилати на мобільний телефон.

З активною новою системою верифікації існуючі Twitter-додатки користувача продовжують функціонувати стабільно. Для того, щоб зайти у Twitter за допомогою стороннього додатка, слід буде створити тимчасовий пароль.

Систему подвійного захисту у Twitter вирішили ввести після того, як керівництво сервісу протягом тривалого періоду отримувало велику кількість звернень від власників зламаних акаунтів, відзначив один із розробників служби безпеки продуктів Twitter  Джим О’Лірі (Jim O’Leary). При цьому створення надійного пароля і його періодична зміна залишаються найбільш важливою складовою захисту персональних даних, підкреслив він.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Кадр з відео Twitter Login Verification.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду