У LiveJournal з’явився арт-розділ

00:00,
20 Червня 2013
892

У LiveJournal з’явився арт-розділ

00:00,
20 Червня 2013
892
У LiveJournal з’явився арт-розділ
В LiveJournal з’явився присвячений мистецтву сектор Сulture.livejournal.com. Про це повідомляється на сайті проекту.

Нову «соціальну мережу» адміністрація ЖЖ запустила у партнерстві з проектом «Культурный альянс» Марата Гельмана.

Поки що у Сulture.livejournal.com представлено тільки форму створення подій, яка дозволяє створити сторінку із програмою того чи іншого заходу. Найближчим часом розробники обіцяють появу форми для створення персональної сторінки-портфолію представників творчих професій. Пізніше, як передбачається, також з’являться шаблони для закладів – галерей, продюсерських центрів, музеїв і виставок.

В якості прикладу використання Сulture.livejournal.com адміністрація проекту створила меморіальний акаунт Казиміра Малевича «Основоположник супрематизма».

У презентації нової блог-платформи взяли участь сам Марат Гельман, а також директор LiveJournal Ілля Дронов і редактор LiveJournal Федір Вяземський.

 
«Сulture.livejournal.com – це принципово нова соціальна мережа, – відзначається у повідомленні команди проекту, – створена спеціально для людей, безпосередньо пов’язаних з мистецтвом і створчістю: художників, музикантів, артистів, літераторів, кураторів, продюсерів і багатьох інших. Наша головна мета – структурувати і впорядкувати роз’єднану художню спільноту і полегшити комунікацію у ній на всіх рівнях: куратора – з автором, автора – з глядачем і так далі».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Blogpost/filthyskins.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду