Портал Mail.Ru першим в Росії оптимізував головну сторінку для Smart TV

00:00,
27 Червня 2013
841

Портал Mail.Ru першим в Росії оптимізував головну сторінку для Smart TV

00:00,
27 Червня 2013
841
Портал Mail.Ru першим в Росії оптимізував головну сторінку для Smart TV
Mail.Ru став першим в Росії порталом, який оптимізував головну сторінку для браузерів телевізорів Smart TV. Сторінка Mail.Ru буде стартовою у браузерах телевізорів LG Smart TV лінійки 2013 року. Про це 26 червня повідомляється в Mail.Ru Group Blog.

Особливе місце, відзначається у повідомленні компанії, на головній сторінці Mail.Ru для Smart TV відводиться телепрограмі. В ній анонсуються програми, котрі розпочалися нещодавно, або стартують найближчим часом. Перелік каналів формується із врахуванням місцерозташування користувача, яке портал визначить автоматично. Сторінка також дозволяє ознайомитися з анонсами фільмів, котрі йдуть у кінотеатрах.

Крім цього, за допомогою стартової сторінки Mail.Ru власники Smart TV можуть читати новини, зайти в однойменну пошту, використовувати пошук, а також ознайомитися з курсом валют і погодою. Також для Smart TV розробники оновили дизайн сторінки, збільшивши розмір шрифту і змінивши фон на темний.

Віце-президент зі стратегічних проектів Mail.Ru Group Ганна Артамонова відзначила, що статистика компанії демонструє значне зростання кількості користувачів, котрі заходять на Mail.Ru зі Smart TV. «Спільно з LG ми адаптували головну сторінку порталу для тих користувачів, котрі відкривають її на екранах «розумних» телевізорів. Вже зараз можна відзначити деякі тренди у використанні нашої головної – найбільшу зацікавленість у TV-користувачів викликають новини, телепрограма і погода», – пояснила Артамонова.

Віталій Свистунов, менеджер із розвитку Smart TV у LG Electronics RUS, підкреслив, що Mail.Ru це перший портал, котрий створив спеціальну версію для перегляду на великих екранах Smart TV. «Ми хотіли, щоб власники LG Smart TV розпочинали інтернет-серфінг зі зручної сторінки, котра буде надавати доступ до всіх найбільш необхідних і звичних сервісів, – відзначив він. – Портал Mail.Ru став ідеальним варіантом: по-перше, ресурси Mail.Ru Group використовують левова частка користувачів рунету, а по-друге, адаптована головна сторінка вийшла дійсно «телевізійною».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Mail.ru Group.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду