Mail.Ru Group запустила благодійний сервіс

00:00,
15 Серпня 2013
990

Mail.Ru Group запустила благодійний сервіс

00:00,
15 Серпня 2013
990
Mail.Ru Group запустила благодійний сервіс
Компанія Mail.Ru Group 14 серпня запустила благоднійний сервіс Добро Mail.Ru. Про це повідомляється в Mail.Ru Group Blog.

Проект пропонує можливість допомогти дітям, дорослим та літнім людям, а також фондам захисту тварин і природи. В окремій рубриці представлено проекти, котрі шукають допомогу терміново. До діяльності благоднійних фондів можна долучитися не тільки переказавши кошти, але й запропонувавши свою кандидатуру в якості волонтера. На сьогодні проект Добро Mail.Ru підтримує партнерські зв’язки з 30 благодійними організаціями.

«Проект Добро Mail.Ru співпрацює тільки з надійними фондами, котрі проходять декілька рівнів перевірки: юридичну і репутаційну. І проекти, котрі публікуються на сайті, також проходять суворий відбір», – підкреслюють представники Mail.Ru Group.

Відзначається, що найближчим часом кількість фондів-партнерів суттєво збільшиться.

Система пошуку сайту дозволяє користувачам обрати благодійну справу і знайти тих, хто потребує допомоги в їхньому місті. Після цього можна визначитися з тим, кому допомогти – наприклад, пенсіонерам або дітям, і обрати тип допомоги – грошовий переказ або волонтерська робота.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Alamy.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду