В Іспанії запрацювало перше україномовне радіо

В Іспанії запрацювало перше україномовне радіо

12:52,
28 Березня 2023
2511

В Іспанії запрацювало перше україномовне радіо

12:52,
28 Березня 2023
2511
В Іспанії запрацювало перше україномовне радіо
В Іспанії запрацювало перше україномовне радіо
Ucrania FM можна слухати онлайн.

В Іспанії, у провінції Аліканте запрацювало перше українськомовне радіо Ucrania FM. Про це повідомили у посольстві України у Королівстві Іспанія.

Радіо Ucrania FM виходить в ефір на частоті 88.0 FM у місті Аліканте та передмісті, так воно охоплює приблизно 220 тисяч, та на частоті 100.7 FМ у зоні Сан-Хуан-Аліканте, Ель Кампейо, Хіхона, Моралет, Сан-Вісент з охопленням близько 170 тисяч людей. Крім того, радіо можна слухати онлайн.

В ефірі цілодобової радіостанції звучатиме сучасна україномовна музика, виходитимуть культурні, соціальні та розважальні програми. Його створили для інформаційної підтримки українськомовної спільноти, та розвитку співробітництва між Україною та Іспанією у культурно-гуманітарній сфері.

«Радіостанція є важливим консолідаційним чинником для всіх українців, що проживають у місті, а також важливим елементом у протидії російській пропаганді. Можливо, цей перший крок, зроблений в Аліканте, який буде прикладом для інших, і українська пісня пролунає з радіоприймачів усіх куточків Іспанії», — повідомив перший секретар Посольства Сергій Соловей.

Нагадаємо, «Радіо Свобода» запустило проєкт про українців, яких війна вигнала з дому.

Фото: Ucraniafm

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду