Американський мільярдер підтвердив участь у медіапроекті разом з Ґленном Ґрінвальдом

00:00,
17 Жовтня 2013
1046

Американський мільярдер підтвердив участь у медіапроекті разом з Ґленном Ґрінвальдом

00:00,
17 Жовтня 2013
1046
Американський мільярдер підтвердив участь у медіапроекті разом з Ґленном Ґрінвальдом
П’єр Омід’яр (Pierre Omidyar), відомий як засновник онлайн-аукціону eBay, у офіційній заяві повідомив про заснування нового незалежного медіапроекту.

Ідея розпочати власний медіапроект навідала Омід’яра після спроби купити Washington Post та під час гострих дискусій у справі витоку інформації із АНБ, котру завдяки Едварду Сноудену оприлюднив журналіст Ґленн Ґрінвальд. Потенційний інвестор ініціював зустрічі із командою журналістів, які мали намір створити нове медіа: це Ґленн Ґрінвальд (Glenn Greenwald) з Guardian, документаліст Лора Пойтрас (Laura Poitras) та Джеремі Скейхілл (Jeremy Scahill) із журналу Nation. І на початку жовтня вони домовилися про співпрацю.

«Я вірю, що незалежні журналісти як Ґленн, Лаура та Джеремі відіграють важливу роль і нашому суспільстві. Ми працюватимемо з ними та іншими, але попереду у нас ще довгий шлях, щоб з’ясувати, як ця організація має виглядати, ролі та відповідальності людей – всі ці речі ще треба опрацювати», - йдеться у повідомленні Омід’яра.

Як відомо, Ґрінвальд учора офіційно повідомив, що залишає Guardian задля «можливості, що дається лише раз в кар’єрі журналіста».   

Омід’яр наголошує, що його цікавить саме незалежна журналістика і що він шукає способи «зробити із типових читачів зацікавлених громадян».

Нове медіа буде загально-політичним онлайн виданням із «ключовою місією» підтримки незалежних журналістів у всіх секторах, це стосується як розслідувань, так і новин.

П’єр Омід’яр запевняє, що новий ресурс не буде заангажований у роботу його інших справ.

45-річний мільярдер очолює eBay. У 2004 році заснував Omidyar Network для роботи у філантропічних проектах, зокрема на підтримку бізнес-ідей. Має досвід роботи із онлайн-медіа, наприклад, із сайтом  Honolulu Civil Beat. Інвестував у незалежні медіапроекти у Африці.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
П’єр Омід’яр. reinstein.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду