Армія оборони Ізраїлю та ХАМАС обмінялися «твітами»

00:00,
24 Жовтня 2013
1267

Армія оборони Ізраїлю та ХАМАС обмінялися «твітами»

00:00,
24 Жовтня 2013
1267
Армія оборони Ізраїлю та ХАМАС обмінялися «твітами»
Рідкісний випадок комунікації між двома ворогуючими сторонами зафіксовано у Twitter у вівторок, 22 жовтня. Повідомленнями обмінялися речник Ізраїльської армії та військове крило ХАМАСу, пише Mashable.

Головний з питань іноземної преси Ізраїльської армії Пітер Лернер (Peter Lerner) «твітнув» пост щодо смерті заарештованого у справі вибуху автобуса у 2012 році. У відповідь на це відгукнувся офіційний профайл у Twitter «Бригад «Ізз ад-Дін аль-Кассам» (Izz ad-Din al-Qassam Brigades), військового крила ХАМАСу. «Бригади» повідомили, що «священна боротьба» та спротив продовжуватимуться допоки не буде звільнено Палестину. У «твіті» було використано хештеги «#Palestine» та «#Zionists».

На це Лернер відповів: «Ізраїль тут залишатиметься. Армія оборони Ізраїлю продовжуватиме  переслідувати винуватців терору», використавши хештег «#TerrorDoesntPay», відкреслюючи, що Хамас – терористична організація.

Це вже не вперше, коли обидві сторони комунікують, використовуючи соціальні медіа. Минулого року Армія оборони Ізраїлю через Twitter попередила, що представники ХАМАСу можуть стати мішенями військових дій ізраїльської армії.

Хоча до останнього випадку спілкування відбувалося в односторонньому режимі. До цього ізраїльська влада наполягала, що не відповідатиме на повідомлення ХАМАСу.

Що змінилося? Як пояснив Лернер, обмін «твітами» дозволяє прослідкувати позицію обох сторін. «Це чудо соціальних медіа, завдяки яким можна сконтактуватися досить швидко».

Зображення: mashable.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
teachthought.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду