«ВКонтакте» почала працювати біржа реклами

00:00,
5 Листопада 2013
1185

«ВКонтакте» почала працювати біржа реклами

00:00,
5 Листопада 2013
1185
«ВКонтакте» почала працювати біржа реклами
Біржа для рекламних постів доступна усім рекламодавцям. Комісія, котру бере соцмережа за рекламу, варіюється від 20 до 45%, залежно від охоплення спільноти, де вона буде публікуватися, повідомляє TJournal. 

Нагадаємо, що із середини жовтня така біржа працювала у тестовому режимі.

Біржа рекламних постів доступна для всіх рекламодавців. Проте власники спільнот поки не можуть самостійно підключатися до розміщення реклами. Заявки на підключення спільнот треба надсилати на адресу exchange@corp.vk.com.

Величина комісії, яку зніматиме «ВКонтакте», варіюватиметься в межах 20-45%. «Якщо охоплення спільноти 10 тисяч і менше, то 20%. Якщо 500 тисяч і більше, то 45%. Посередині – лінійна формула від 20 до 45% залежно від охоплення», - пояснив TJournal гендиректор «ВКонтакте» Павло Дуров.

Дуров наголошує, що це ідеальні умови: «Умови краще зробити легально в принципі неможливо».

Мережа бере на себе виплату ПДВ (18%), але закладає його у остаточну суму реклами, уточнює TJournal. Тобто якщо власник спільноти встановлює ціну за рекламний пост 10 тис. руб., то «ВКонтакте» отримає 8 180 руб. комісії і заплатить 3 272 руб. ПДВ.

Податок на доходи фізичних осіб сплачуватимуть власники спільнот. Для фізосіб – це 13%, для індивідуальних підприємців зі спрощеним оподаткуванням – 6%, для ТОВ – 20%.

Вивід грошей з біржі на даний момент недоступний, але планується, що це відбуватиметься за договором або через WebMoney чи «Яндекс.Деньги» з комісією 2-3%. Проробляється також схема виводу грошей без комісії для фізичних осіб.

Кількість рекламних постів обмежена до 10 протягом дня в одній спільноті і не частіше ніж один раз на годину.

Вартість рекламного поста знімається не при оформленні заявки (тоді блокується необхідна сума), а після успішного розміщення. Розміщення рекламного поста «ВКонтакте» вважається успішним, якщо він знаходиться у спільноті протягом 24 год, після чого запис дозволено видаляти.

Рекламні пости не матимуть відповідного маркування.

Уся комунікація між рекламодавцем і власником спільноти проходить у полі «Коментар». Заявки та аналіз (охоплення підписчиків, демографія, кількість переходів за посиланнями) розміщених постів можна прослідкувати у рекламному кабінеті спільноти. 

Мережа не має наміру застосовувати санкції за пряме розміщення реклами чи за допомогою інших бірж. Проте в силі залишаються старі правила: за публікацію більше трьох рекламних постів на добу спільноту можуть видалити із пошуку.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
freshit.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду