«ВКонтакте» запровадив реєстрацію через Facebook

00:00,
11 Квітня 2013
1109

«ВКонтакте» запровадив реєстрацію через Facebook

00:00,
11 Квітня 2013
1109
«ВКонтакте» запровадив  реєстрацію  через Facebook
Це передбачають чергові оновлення, розпочаті ще у березні, повідомляє блог VK Live.

Для того, щоб скористатись новим способом реєстрації, потрібно мати акаунт на Facebook та бути не з СНД.

Система відразу знайде користувачу його друзів, аватар та навіть виставить правильну зменшену копію фотографії. «Іноземцям тепер буде значно легше перейти на світлу сторону ;)», - пише блог VK Live.

У березні соціальна мережа запровадила низку суттєвих оновлень. Одним з найбільш популярних стала можливість транслювати у спільнотах  музику в статус – так, як це можна було робити у профілях. При цьому можна спостерігати за популярністю трансляції, а ставити музику можуть лише адміністратори.

Серед інших березневих оновлень - у спільнотах можна тимчасово банити користувачів, вказуючи  термін, причину, коментарі.

«ВКонтакте» вдосконалив  перегляд відеороликів з YouTube – кількість переглядів тепер рахуватиметься. Окрім рядка з відображенням кількості переглядів на одній конкретній сторінці, з’явилась додаткова статистика із загальною кількістю переглядів цього відео з усього сайту. Крім того, система більше не буде додавати ролики, які користувачі YouTube заборонили вбудовувати.

Повний список оновлень можна переглянути тут.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Techno.bigmir.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду