Cеред українців зріс інтерес до електронних книжок під час карантину — видавництво
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Cеред українців зріс інтерес до електронних книжок під час карантину — видавництво
Упродовж карантину в Україні спостерігається зростання продажів електронних книжок. Про це йдеться у листі від пресслужби видавництва «Наш Формат», отриманому на адресу MediaSapiens.
Зазначають, що у березні видавництво продало в чотири рази більше електронних книг, ніж у попередні місяці.
«Якщо в січні та лютому середній показник продажів електронних книжок через власний інтернет-магазин коливався на рівні 400 штук. То вже в березні продажі складають до 1600 екземплярів на місяць», — йдеться у повідомленні.
Найбільше людей цікавили книги для саморозвитку. Зокрема, лідером продажів в електронному форматі став бестселер Деніела Канемана «Мислення швидке і повільне».
Також користувалася популярністю й одна з топ-книг минулорічного Книжкового Арсеналу «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганса Рослінга. Вона розповідає про те, як не піддаватися паніці та критично сприймати інформацію, яку ми споживаємо в тому числі зі ЗМІ.
Цьогорічна новинка «Сторітелінг для очей, вух і серця» письменника і журналіста Марка Лівіна теж увійшла до топ-продажів видавництва. Книга навчає якісно та цікаво розповідати історії.
Нагадаємо, раніше ми публікували уривок із книги колишнього хакера про те, як нас відстежують у мережі.
Також у інтерв’ю MediaSapiens письменник Макс Кідрук розповів про доповнену реальність в літературі та про фейки у Facebook.
Фото: diez.md