Google створила путівник для мандрівників Touring Bird

Google створила путівник для мандрівників Touring Bird

10:48,
11 Вересня 2018
3506

Google створила путівник для мандрівників Touring Bird

10:48,
11 Вересня 2018
3506
Google створила путівник для мандрівників Touring Bird
Google створила путівник для мандрівників Touring Bird
Автори:
Експериментальний підрозділ Google Area 120 створив сайт Touring Bird, який допомагає спланувати подорож.

Хоча в Google вже є додаток Maps, який допомагає шукати відомі місця, готелі та ресторани поблизу, в компанії розробили окремий сайт, який спеціалізований саме на туризм, пише Fortune. В Touring Bird мандрівникам пропонується обрати місто та за допомогою фільтрів вибрати різні місця для відвідування чи заняття. У фільтрах можна вказати й бюджет, аби сайт шукав такі пропозиції, які не будуть перевищувати його межі.

Цікавинки в містах Touring Bird розбиває й за темами: наприклад, підбирає усі місця та події, що стосуються місцевої їжі, мистецтва чи видатних історичних локацій. За задумом творців, сайт має допомогти мандрівникам шукати, порівнювати та бронювати тури й квитки від різних компаній та провайдерів у найпопулярніших місцях світу й робити це все на одному сайті.

Зараз на сайті Touring Bird доступні 20 міст, серед яких Берлін, Прага, Амстердам, Барселона, Лондон, Мадрид, Париж, Рим та інші.

 Лакс Пуджарі (Lax Poojary), який керує командою Touring Bird пояснив, що оптимальна тривалість подорожі для більшості людей від 3 до 8 днів. При цьому усі активні заняття й відвідування головних туристичних місць вони воліють планувати на перші дні, а наостанок подорожі залишають ті місця чи розваги, які потребують більшої уваги та занурення в них. «Ми хотіли побудувати “єдиний магазин”, який даватиме й те, і те», - розповів Лакс Пуджарі.

Як писав MediaSapiens, в 2016 році Google запустила мобільний додаток для планування подорожей Google Trips. Навігація в додатку поділена на окремі підрозділи, такі як «Плани на день», «Їжа та напої», «Як дістатися», «Чим зайнятися», «Бронювання» та інші. Він може працювати без підключення до інтернету й зберігати заплановані маршрути, корисну інформацію тощо.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду