Автор selfie Обами: «Фотографія може брехати»

00:00,
12 Грудня 2013
1358

Автор selfie Обами: «Фотографія може брехати»

00:00,
12 Грудня 2013
1358
Автор selfie Обами: «Фотографія може брехати»
Днями інтернет облетіло фото, на якому видно, як президент США Барак Обама позує для селфі (selfie, автопортрет) на поминальній церемонії по Нельсону Манделі. Автор популярної світлини прокоментував її.  

Автор світлини, що стала хітом інтернету – фоторепортер Agence France-Presse Роберто Шмідт (Roberto Schmidt). Під час чотиригодинної поминальної церемонії на стадіоні в Йоханесбурзі він зловив момент, коли американський президент Обама, британський прем’єр Девід Кемерон та глава уряду Данії Гелле Торнінг-Шмідт (Helle Thorning-Schmidt) розважали себе зйомками на телефон.  

Фоторепортер нічого скандального у цій світлині не бачить. «Я не помітив нічого шокуючого у шукачі мого фотоапарату, чи то президент США, чи ні. Сумніваюся, що хто-небудь зміг би сидіти з кам’яним обличчям на церемонії, коли десятки тисяч людей святкували», - переповідає історію фотографії словами її автора ресурс Mashable.

Шмідт також заперечив, що серйозний вираз обличчя першої леді США Мішель Обами, яка на фото не бере участі у забаві, слід трактувати як засудження. «Фотографія може брехати. Насправді, за кілька секунд до того перша леді сама жартувала зі своїми сусідами зокрема Кемероном та Шмідт. Її строгий погляд – випадковість».

Фотограф також додав, що було би добре, якби преса «мала би більше доступу до вищих світу цього і могла би показувати, що вони такі ж як і ми».

Нагадаємо, що наприкінці листопада американські фотографи висловили офіційне обурення тим, що Білий дім обмежує їхні можливості фотографувати президента.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото Роберто Шмідта/AFP/Getty Images
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду