Барак Обама створить організацію з боротьби із інтернет-піратством

00:00,
27 Січня 2012
981

Барак Обама створить організацію з боротьби із інтернет-піратством

00:00,
27 Січня 2012
981
Барак Обама створить організацію з боротьби із інтернет-піратством
Про це американський президент повідомив під час доповіді про ситуацію в країні. Організація буде боротися із піратською американською продукцією, яка розповсюжуватиметься за межами США.

«Коли інша країна дозволяє собі порушувати авторські права на наші фільми, музику та програмне забезпечення – це неправильно», – цитує Барака Обаму Variety.

Як відзначає видання, у цій цитаті також міститься натяк на зустрічний крок до голлівудських студій, які висловили президенту свої претензії щодо затягування прийняття антипіратського законопроекту SOPA.

SOPA передбачає низку суворих заходів, направлених на розповсюдження піратського контенту в інтернеті, та дозволяє за рішенням суду блокувати сайти, які цей контент розпосюджують. Проти SOPA у його нинішній редакції протестують такі інтернет-гіганти як, зокрема, Google, Wikipedia, Facebook та Twitter.

Чи є заява Обами підтвердженням того, що законопроект SOPA все ж таки буде прийнятий, поки що невідомо.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Público
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду